Pracownik Ochrony

Szukasz pewnej i stabilnej pracy z terminowym wynagrodzeniem w ochronie?

Dobrze trafiłeś!

Jesteśmy firma z 30 letnim doświadczeniem w świadczeniu usług w zakresie ochrony osób i mienia, aktualnie poszukujemy do długoterminowej współpracy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: CL 3LP Syców | hala magazynowa

Jeśli jesteś zainteresowany/na w ochronie, posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności proponujemy:

Pracę w systemie 16/h, co 2 dzień od poniedziałku do piątku

Umowę zlecenie, umowę o pracę

Obowiązki:

obsługa monitoringu

ochrona obiektu i pomieszczeń

przeprowadzanie kontroli osób i mienia,

wykrywanie zagrożeń i podejmowanie odpowiednich działań tj. kontrola trzeźwości,

doraźna kontrola osób poruszających się po terenie obiektu magazynowego

kontrolowanie trzeźwości,

reagowanie i udzielanie pomocy sytuacjach kryzysowych,

współpraca z organami bezpieczeństwa.

Dobra obsługa komputera (internet, Word, Excel, CCTV)

Dodatkowo proponujemy pakiet socjalny tj.

zwrot za leki

do 200 zł. miesięcznie - dojazd do pracy, własnym pojazdem

dodatek frekwencyjny w wysokości 150 zł brutto

turnusy rehabilitacyjne

10 dni dodatkowego urlopu po przepracowaniu 1 roku dla osób ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności

W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 694 852 530

Kontakt telefoniczny w godzinach 8:00-15:00 od poniedziałku do piątku

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23 01-014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-security/

‌ Syców

Data dodania: 12/01/2024